Projekt 110kV EPC Projekt rozbudowy podstacji wysokiego napięcia

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Xi'an Chiny
Nazwa handlowa: HERONG ELECTRIC
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
High Light:

Projekt EPC 110kV

,

projekt EPC wysokiego napięcia

,

projekt rozbudowy podstacji

Projekt rozbudowy podstacji Tibet Lulang 110kV

 

Podstacja odnosi się do miejsca w systemie elektroenergetycznym, które przekształca napięcie i prąd, odbiera i dystrybuuje energię elektryczną.Podstacja w elektrowni jest podstacją podwyższającą, której zadaniem jest zwiększenie energii elektrycznej wytwarzanej przez generator i dostarczenie jej do sieci elektroenergetycznej wysokiego napięcia.

 

(1) Rodzaj podstacji.Dotyczy stacji AC UHV, energii jądrowej, wielkoskalowych baz energetycznych (od 3 mln kW i więcej) oraz międzyregionalnych (północne Chiny, środkowe Chiny, wschodnie Chiny, północno-wschodnie Chiny, północno-zachodnie) podstacje 750/500/330 kV.
(2) Podstacja drugiej klasy.Odnosi się do podstacji innych niż pierwszy typ, podstacje 750/500/330 kV, podstacje przesyłu energii (1 mln kW i więcej, poniżej 3 mln kW) i międzyprowincjalne podstacje 220 kV, główne transformatory lub szyny zbiorcze nie działają, a przełączniki odmówić działania.Podstacje, które powodują zdarzenia sieciowe na poziomie 4 i wyższym.
(3) Trzy rodzaje podstacji.Odnosi się do podstacji 220 kV innych niż kategoria II, podstacji przesyłowych elektrowni (300 000 kW i więcej, 1 miliona kW i poniżej), podstacji, w których główny transformator lub szyna zbiorcza nie działa, a przełącznik nie powoduje pięciopoziomowej sieci zdarzenie, które jest na poziomie pierwszym i wyższym Podstacje zasilane bezpośrednio przez ważnych użytkowników.
(4) Cztery rodzaje podstacji.Odnosi się do podstacji o napięciu 35 kV i wyższym, z wyjątkiem typu I, II i III.
Uwaga: Wszystkie podstacje 220kV w obszarze roboczym są podstacjami kategorii trzeciej, a wszystkie podstacje 110kV i poniżej należą do podstacji kategorii czwartej.
Projekt 110kV EPC Projekt rozbudowy podstacji wysokiego napięcia 0

Szczegóły kontaktu
Amanda

Numer telefonu : +86-18740359806

WhatsApp : +8618202998636