Wyprowadzić tuleje porcelanowe 5KV 450 Kvar Wysokonapięciowy bank kondensatorów jednofazowy

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: XI'AN CHINY
Nazwa handlowa: HERONG ELECTRIC
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: BAM5-450-1W
Minimalne zamówienie: 1 szt
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Eksportuj standardowe opakowanie
Czas dostawy: 30 dni roboczych
Zasady płatności: L/C, T/T, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000000KVAR/ROK
Napięcie znamionowe: 5KV Pojemność znamionowa: 450kvar
Prąd znamionowy: 90A Znamionowa pojemność: 57.30uF
Częstotliwość znamionowa: 50Hz Bezpiecznik wewnętrzny: TAk
Poziom izolacji: 38/95KV Liczba faz: jednofazowy
Odchylenie pojemności: -3%~+3% Pakiet: standardowe opakowanie eksportowe
High Light:

Znamionowy zespół kondensatorów wysokiego napięcia 5KV

,

zespół kondensatorów wysokiego napięcia 450 Kvar

,

kondensator bocznikowy wysokiego napięcia 450 Kvar

Jednofazowy bank kondensatorów wysokiego napięcia 5KV 450kvar

 

 

 

1. Przegląd Kondensator bocznikowy wysokiego napięcia 5KV 450kVar

Kondensatory wysokonapięciowe składają się głównie z wyprowadzonych tulei porcelanowych, grup elementów pojemnościowych i powłok.Skorupa jest uszczelniona i spawana cienkimi płytami stalowymi, a porcelanowa tuleja wylotowa jest przyspawana do skorupy.Końcówka okablowania wyprowadzona jest z wylotowej przepustu porcelanowego.Grupa elementów kondensatora (zwana również rdzeniem) w powłoce jest utworzona przez połączenie kilku elementów kondensatora.Element pojemnościowy wykonany jest z papieru kondensatorowego, kompozytu folia-papier lub czystej folii jako medium roboczego oraz platyny aluminiowej jako płyty biegunowej.W celu spełnienia wymagań napięcia wytrzymywanego kondensatorów o różnych poziomach napięcia, elementy pojemnościowe można łączyć szeregowo lub równolegle.

Wyprowadzić tuleje porcelanowe 5KV 450 Kvar Wysokonapięciowy bank kondensatorów jednofazowy 0

2. Funkcja5KV 450kVarKondensator bocznikowy wysokiego napięcia

       Kondensator równoległy wysokiego napięcia składa się głównie z pakietu, płaszcza i porcelany izolacyjnej, pakiet jest połączony w szczególny sposób dziesiątkami elementów, oddzielonych izolacją i owiniętych.Powłoka jest spawana cienką płytą stalową (lub płytą ze stali nierdzewnej), obie strony ściany mają wspornik do spawania i instalacji.Wieko puszki pokryte jest obudową przewodową (lub osadzoną w zespole ciśnieniowym), elementy wykonane są z folii polipropylenowej i aluminiowej, a kondensator wypełniony jest doskonałym impregnatem w płynie elektroizolacyjnym.

Napięcie znamionowe

5KV

Częstotliwość znamionowa 50Hz
Pojemność znamionowa 450 kvar
Poziom izolacji 38/95KV
Bezpiecznik wewnętrzny TAk
Liczba faz Jednofazowy
Odchylenie pojemności -3%~+5%
Pakiet Opakowanie eksportowe
Wartość tangensa strat (tanδ) ≤0,0003
Rezystancja rozładowania Kondensator wyposażony jest w rezystor rozładowujący.Po odłączeniu od sieci napięcie na terminalu może spaść poniżej 50V w ciągu 5 minut

3. Główne cechy5KV 450kVarKondensator bocznikowy wysokiego napięcia

Kondensatory zużywają moc czynną i uwalniają moc bierną.Charakteryzują się również niską impedancją dla harmonicznych;innymi słowy, przyciągają częstotliwości harmoniczne.Dlatego są instalowane w podstacjach do:

- Prawidłowy współczynnik mocy, w konsekwencji minimalizujący spadek napięcia na końcu obciążenia, poprzez wstrzykiwanie reaktywnych wzmacniaczy napięcia, czyli VAR.

- Zminimalizuj wahania napięcia, zwykle generowane w pobliżu obiektów przemysłowych, wykorzystując banki filtrów harmonicznych – poprawiając jakość energii w procesie.

- Kondensatory są integralną częścią urządzenia Elastycznej Transmisji AC (FACT).

 

4. Warunki pracyz5KV 450kVarKondensator bocznikowy wysokiego napięcia

1. Wszystkie te serie kondensatorów służą do typowych warunków otoczenia, standardowa kategoria obejmuje kondensatory -40/A,-25/A,-5/A,-5/C, wysokość robocza nie większa niż 1000m
2. Kondensatory należy montować w miejscu, w którym powinno być spełnione wymaganie punktu 5.1, kondensator do użytku wewnętrznego należy montować w miejscu, w którym nie ma żrących par i gazów, a śnieg, deszcz, kurz nie mogą być dostępne i dobrze wentylowane.
3. Kondensator może być montowany na wsporniku stalowym, układ nie więcej niż 3 warstwy, każda warstwa nie więcej niż dwa rzędy.Aby zapewnić dobrą wentylację, odstęp pomiędzy kondensatorami w każdej warstwie nie powinien być mniejszy niż 200 mm, kondensator zewnętrzny powinien mieć co najmniej 300 mm, a górna część kondensatora powinna mieć co najmniej 1000 mm od dachu domu.

Wyprowadzić tuleje porcelanowe 5KV 450 Kvar Wysokonapięciowy bank kondensatorów jednofazowy 1

 

Szczegóły kontaktu
Amanda

Numer telefonu : +86-18740359806

WhatsApp : +8618202998636